Warranty, Shipping, Pricing, FAQ

loading...

% 110 Hız Garantili

Daha Hızlı Sürün Yoksa Tekerleklerinizi Ödediğinizden Daha Fazlasıyla Geri Alacağız.

Yeni Tokyowheels'inizle daha hızlı değilseniz, onları geri gönderin ve size satın alma fiyatının% 110'u artı iade nakliye ücretini iade edeceğiz - bu, size tam bir geri ödeme artı% 10 daha fazla nakit geri ödeme yapacağımız anlamına gelir. Teşekkür etme şekli (hızlandırılmış nakliye hariç).65 Günlük Test Sürüşü + Ücretsiz İade +% 110 Para İadesi

Jantlarınızı kesinlikle sevmiyorsanız, satın aldıktan sonraki 65 gün içinde geri gönderin, size satın alma fiyatınızın% 110'unu iade edeceğiz ve iade nakliye ücretini ödeyeceğiz.

 • Tekerlekler, test sürüşü süresi sona ermeden önce Tokywheel'e asılmalıdır.
 • Tekerlekler temiz olmalı ve çizik, darbe veya her türlü hasardan arındırılmış olmalıdır.
 • Tekerlekler orijinal ambalajında (veya benzeri) paketlenmelidir. Uygun olmayan paketleme nedeniyle iade edilen üründe meydana gelen hasar, iade edilen ürünü bu garantiden diskalifiye edebilir (bu gibi durumlarda ürün göndericiye iade edilecektir).
 • Tekerlekler, izlenen EMS (veya uygun olduğunda izlenen USPS) yoluyla Tokyowheel tarafından sağlanan bir adrese postalanmalıdır.
 • Müşteriye, Tokyowheel'in iade edilen ürünü teslim almasından sonraki 10 iş günü içinde para iadesi yapılacaktır (iade yukarıdaki gibi bir geri ödeme için uygunsa).
 • Orijinal satın alma işleminde kullanılmışsa, müşteriye geri ödeme yapılacaktır. İlk satın alma işleminde bir kredi kartı kullanılmadıysa veya Tokyowheel herhangi bir nedenle bir kredi kartına geri ödeme yapamazsa, Tokyowheel, TransferWise aracılığıyla geri ödeme yapacaktır.
 • Yakın zamanda yayınlanan bir ürün güncellemesine yükseltme amacıyla iade yapılamaz.
 • Daha yeni promosyon fiyatlandırmasından yararlanmak için iade yapılamaz.
 • Satın alma sırasındaki bir hata nedeniyle yapılan iadeler, ek %10'a hak kazanmaz (ancak satın alma fiyatı ve posta masrafları, diğer koşulların karşılanması durumunda her zaman %100 iade edilecektir).
 • Her müşteri / hane yalnızca bir kez ekstra% 10 geri ödeme almaya hak kazanır (ancak, diğer şartlar karşılanırsa, satın alma fiyatı ve posta masrafları her zaman% 100 iade edilebilir).
 • Müşteriler, iade edilmeyen orijinal aksesuarların herhangi biri için ücretlendirilecektir.
 • 65 günlük test sürüşü garantisi yalnızca yeni tekerlekler için geçerlidir - tüm ikinci el tekerlek seti satışları nihaidir.

1 Yıl Garanti ve 2 Yıl Kazada Değiştirme

Kapsananlar

Jantlarınız bir yıl içinde bulunan üretim hatalarına karşı koruma altına alınır. Bu gibi durumlarda, garanti ürünü masrafları bize ait olmak üzere onarılamazsa, garanti ürününü değiştirir ve nakliye ücretini her iki şekilde de öderiz. Ayrıca gerekirse yedek garanti ürününü takmak için yerel bir bisiklet mağazası için ödeme yapacağız. Bu garanti yalnızca asıl mal sahibi için geçerlidir ve devredilemez. Garanti talebinde bulunmak için lütfen Questions@tokyowheel.com adresinden bizimle iletişime geçin.

DurumGaranti
1 Yıl İçinde Bulunan İmalat HatalarıHatalı bileşeni değiştireceğiz ve her iki şekilde de nakliye ücreti ödeyeceğiz.
1 yıl sonraMinimum maliyetle bakım, yükseltme ve onarım hizmeti.
KapsanmayanlarNormal Aşınma ve Yıpranma
Aşağıdakiler garantinizi geçersiz kılacaktır
 • Yanlış kullanım (Zıplama, hileli sürüş vb.)
 • Tekerleklerin modifikasyonu
 • 140 psi'yi aşan lastik basıncı
 • Yanlış montaj
 • Orijinal olarak satılan tekerlek takımları için tasarlanmamış veya bunlarla uyumlu olmayan parçaların veya aksesuarların montajı.
 • Karbon tekerlekler için tasarlanmamış fren balatalarının kullanımı
Bu garanti kapsamaz
 • Normal aşınma ve yıpranma (rulmanlar, jant telleri, nipeller, fren izleri, lastikler, iç lastikler, mandallar, serbest tekerlek gövdeleri, contalar, jant bandı vb.)
 • Yanlış kurulmuş ve / veya ayarlanmış ürünler.
 • İhmal veya yetersiz bakımdan kaynaklanan sorunlar.
 • Yüzey kalitesi ve kozmetik işlemler (eloksal, çıkartmalar vb.)
 • Çarpışma hasarı.
 • Diğer tüm bisiklet bileşenleri
 • Dolaylı veya tesadüfi zararlar (varsa)

Lütfen unutmayın: Jant fren tekerleklerinde, normal kullanım sırasında fren paletindeki yüzey kalitesi aşınmaya tabidir (fren balatası ile fren rayı arasındaki sürtünme, frenlerin çalışmasının nedenidir). Jantın diğer kısımlarına göre bu bölgede daha fazla aşınma ve yıpranma olacaktır. Fren pistinde bitiş görünümünün zamanla değişmesi normaldir. Tekerleklerinizin ömrünü uzatmak için, karbon frenleme tekniklerini öğrenin ve hem fren balatalarını hem de fren izlerini düzenli olarak temizleyin. Bu yüzeyleri temiz tutmazsanız, kir birikir ve gereksiz aşınma ve yıpranmaya neden olur.Tokyowheel, bir çarpışmada yapısal olarak hasar gören jantlar (ve gerektiğinde diğer parçalar) için bir çarpışma değiştirme programı sunar.

 • Program, çarpışma değişimine uygun jantlarda% 50 indirim sunar.
 • Program, çarpışma değişimine uygun diğer parçalar için maliyet fiyatlandırması sunar.
 • Program, satın alma tarihinden itibaren 2 yıl geçerlidir.
 • Program devredilemez ve yalnızca ilk alıcı için geçerlidir.
 • Program tekerlek başına bir kazayı kapsamaktadır.
 • Program, hasar görmüş veya değiştirilmiş seri numaralı ürünleri kapsamaz.
 • Müşterinin, kendisine gönderilen herhangi bir yedek parça için posta ücreti ödemesi gerekir (tam tekerlek seti için 75 USD, tek tek parçalar için daha az).
 • Tokyowheel, bize iade edilen kazada hasarlı ürünler için posta ücreti ödeyecektir.
 • Müşterinin, kendisine gönderilen yedek ürünler için (varsa) gümrük vergisi / harcı ödemesi gerekir.
 • Tokyowheel, bize iade edilen kazada hasar görmüş eşyalar için gümrük vergisi / harçları ödeyecektir (varsa).

Nakliye ve Teslimat

Dünya Çapında Ücretsiz Ekspres Kargo

Tüm ülkelere Express Air ile ÜCRETSİZ gönderiyoruz. Ülke listesi için sağdaki gönderim tablosuna bakın. Siparişinizi aldıktan sonra, seçmiş olduğunuz seçeneklerle tekerleklerinizi özel olarak el yapımı yapmaya hemen başlarız. Tekerleklerinizi Express Air ile gönderiyoruz ve her zaman bir takip numarası sağlıyoruz.

% 110 Garantili Gümrük Vergisi Yok

Küresel lojistik ve nakliye konusunda uzmanız ve müşterilerin herhangi bir ücret veya vergi ödememesi için jantlar gönderiyoruz. Tüm sürücülerin ürünlerimize eşit erişime sahip olması şirket felsefesidir. Losambik'teki bir binici, tekerleklerini Mozambik'teki bir biniciyle aynı toplam fiyata almalıdır. Dünya çapında ücretsiz gönderim ve garantili gümrük vergisi, bunu gerçeğe dönüştürme çabamızın büyük bir parçasıdır. Aynı zamanda bisiklet endüstrisine liderlik etmeyi ve küresel olarak genişlemeyi planladığımızın ayrılmaz bir parçası. Bunu% 110 Garanti ile destekliyoruz, bu da tekerleklerinizi kapınıza getirmek için herhangi bir ek ücret ödemeniz gerektiği anlamına gelir, bu ücretlerin% 100'ünü size iade edeceğiz ve teşekkür etmek için ekstra% 10 (Bu nadiren olur, ancak gerçekleştiğinde sürücülerimizi desteklemek için fazladan yol kat ederiz).


Nakliye fiyatları

Ülke Kargo Ücreti Tahmini teslim
USA ₺4.920,26 Ücretsiz kargo ₺0,00 14 ~ 21 günler
Canada ₺5.051,47 Ücretsiz kargo ₺0,00 14 ~ 21 günler
Japan ₺4.513,52 Ücretsiz kargo ₺0,00 14 ~ 21 günler
Australia ₺4.723,45 Ücretsiz kargo ₺0,00 14 ~ 21 günler
UK ₺4.985,87 Ücretsiz kargo ₺0,00 14 ~ 21 günler
Denmark ₺5.182,68 Ücretsiz kargo ₺0,00 14 ~ 21 günler

Tokyowheel Müşteri Haritası

Tokyowheel Müşteri Haritası

Ödeme metodları

Tokyowheel aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul etmektedir. VISA, Mastercard, Maestro, American Express, Diners Club, JC, Discover, Paypal.


SSS

You can cancel your order anytime prior to it shipping and receive a full refund. Once an item ships, it cannot be recalled by us however. Should you wish to cancel after your order after it has shipped, you need to first take delivery of the wheels, then return them to us by post. We will provide you with detailed instructions at the time. Once we receive the wheels, and check that everything is ok, We will issue you with a refund and reimburse you the cost of postage.

You can cancel your order anytime prior to it shipping and receive a full refund. Once an item ships, it cannot be recalled by us however. Should you wish to cancel after your order after it has shipped, you need to refuse delivery when the shipment arrives. You can just tell the postal worker/courier 'I refuse delivery'. The item will automatically be returned to sender. Once we see tracking indicate the return is underway, we can issue your refund.

Yes.

Karbon Jant Satın Almadan önce Bilmeniz Gereken 6 şeyi öğrenin.

BEDAVA Karbon Tekerlekler Satın Alma Rehberi

ionicons-v5-e Karbon Tekerleklerde Değer Nedir?

loading...

Sen al:

ionicons-v5-e Ders 1: Neden Karbon?

ionicons-v5-e Ders 2: Tubular vs Clincher

ionicons-v5-e Ders 3: Bu 38 50 60 88 Delilik nedir?

ionicons-v5-e Ders 4: Geniş Jantlar Daha İyi mi?

ionicons-v5-e Ders 5: Konuşmacılar ve Hub'lar Önemli mi?

ionicons-v5-e Ders 6: Tekerlekleriniz İçin Çok Fazla Ödemekten Nasıl Kaçınabilirsiniz?

ionicons-v5-e Bonus: Karbon Jant İpuçları, Haberler ve Özel Teklifler Alın